Here’s the Deal:
B1G1 Ivory Bar Soap – 3pk $1.79 $1/2 P&G 7/31 = $.40 per pack or about $.13 each |
|
Thanks, Wild for Wags
WHAT’S TRENDING? Looking for a few engaging activities? Grab Minute to Win it Games – Traditional, Holiday, Group, and more! Use these fun activities in the office, classroom, or at your next birthday party.